Dům Mirka

Okouzlující dřevěný dům o ploše 180m2 je dvoupatrová budova, která nabízí 5 ložnic, 3 koupelny, praktické dispozice a krytý vchod, a to je jen začátek. Tento model má také velký obývací pokoj a kuchyňský kout a ložnice jsou na obou podlažích, což je ideální pro větší rodiny, které chtějí mít soukromý prostor. Má také spoustu oken, díky nimž jsou všechny pokoje světlé a vzdušné. Pro vaše pohodlí je k dispozici také izolovaná verze tohoto modelu.

Stavebnice obsahuje:

Hrubá stavba, okna (dřevěná - dvojsklo), dveře, impregnovaná dřeva, latě.

Cena na klíč:

Základy domu, projektová dokumentace, hrubá stavba, okna (dřevěná - dvojsklo), dveře vč. Interiérových, v případě patra schodiště, zateplení (sendvičové, foukaná izolace), plechová krytina, klempířské prvky, okapy, svody, zateplení krovu nebo stropu, impregnace dřeva, obklady, dlažby (standartní provedení), podlahové krytiny (standartní provedení), kuchyňská linka bez spotřebičů (standartní provedení), WC, sprchový kout s vaničkou, umývadlo, izolace proti vodě, el. bojler 100 lt., montáž el. kotle, podlahové topení, rozvody vody, kanalizace, rozvody el. Bez svítidel zásuvek a vypínačů.

Na přání klienta jsme schopni udělat 3D vizualizaci kuch. linky, různé tipy střešních krytin, každý si může přizpůsobit dům dle svých představ.

Doprava v rámci celé ČR ZDARMA.

Cena na klíč: 4.230.000,- Kč vč. DPH

1 949 400,00 Kč