Dům Berenika

Tento dřevěný dům o ploše 72m2 má 3 ložnice a téměř dokonale čtvercový tvar. Tato poslední vlastnost umožňuje velmi pohodlný vzhled prostor a snadný přístup do všech místností. Má prostorný obývací pokoj, který může snadno hostit kuchyň, jídelní kout a relaxační část s pohovkou a TV. Dvě velké dvoukřídlé skleněné dveře umožňují snadný přístup na dvůr nebo zahradu. Model nabízí 3 ložnice ideální pro rodinný pobyt 3-4 osob. Pro hlavní vchod z ulice jsem zařídil dvoukřídlé dveře. Jednoduše řečeno – je to nádherný dřevěný dům pro vaši rodinu.

Toto je nejoblíbenější izolovaná verze 44+44 mm, která se používá pro většinu našich velkých obytných budov, doporučuje pro optimální tepelnou, akustickou a vlhkostní izolaci

Takzvaná dvouplášťová budova má dvě dřevěné stěny se vzduchovou mezerou mezi nimi.

Stavebnice obsahuje:

Hrubá stavba, okna (dřevěná - dvojsklo), dveře, impregnovaná dřeva, latě.

Cena na klíč:

Základy domu, projektová dokumentace, hrubá stavba, okna (dřevěná - dvojsklo), dveře vč. Interiérových, v případě patra schodiště, zateplení (sendvičové, foukaná izolace), plechová krytina, klempířské prvky, okapy, svody, zateplení krovu nebo stropu, impregnace dřeva, obklady, dlažby (standartní provedení), podlahové krytiny (standartní provedení), kuchyňská linka bez spotřebičů (standartní provedení), WC, sprchový kout s vaničkou, umývadlo, izolace proti vodě, el. bojler 100 lt., montáž el. kotle, podlahové topení, rozvody vody, kanalizace, rozvody el. Bez svítidel zásuvek a vypínačů.

Na přání klienta jsme schopni udělat 3D vizualizaci kuch. linky, různé tipy střešních krytin, každý si může přizpůsobit dům dle svých představ.

Doprava v rámci celé ČR ZDARMA.

Cena na klíč: 1.692.000,- Kč vč. DPH

793 600,00 Kč